Činnost fotoklubu

Další výstava J.Buxbauma v Praze

Ve středu bude v DSP Hagibor zahájena již druhá výstava pana Jindřicha Buxbauma. V první byly fotky z Izraele, tentokrát jsou to záběry z Ješivy v Kyjevě. Pamatuji si dobře první výstavu, při procházení chodbou, kde fotky visely jsem měla pocit, že Izrael se svým teplem a úsměvností vešel na Hagibor, fotky to byly tak živé, že dělaly dojem, že stačí natáhnout ruku a jsem zase v Jeruzalémě. Za sebe jen doporučuji, i když jde o úplně jiné téma.
Liat Naviová

Napsat autorovi: Petr Dolinský | 11. 03. 2013 | 2060 přečtení | Komentářů: 35 | Přidat komentář | Vytisknout článek

Jiří Hlavinka