Činnost fotoklubu

Turecko očima Radka Opluštila

Soubor fotografií, které vznikly v letech 2011 – 2012 při opakované návštěvě Turecka a zachycují nejzajímavější památky této pro nás stále ještě exotické země – jako je třeba krasový útvar v Pamukkale, zařazený do světového přírodního dědictví UNESCO, nebo z části odkryté starobylé město Efesos, památky v Side, Antalyi, stejně jako i okamžiky z každodenního života Turků.

Napsat autorovi: Petr Dolinský | 13. 02. 2013 | 1891 přečtení | Komentářů: 66 | Přidat komentář | Vytisknout článek

Portréty
Zrcadlení